NOWOŚĆ! POWŁOKA LINE-X

Powłoka LINE-X to mocna i wytrzymała ochrona Twojego samochodu. LINE-X ochroni przed korozją, odpryskami i uderzeniami oraz zarysowaniami. Ma właściwości wygłuszające i jest chemoodporna.

LINE-X to:

  • Doskonała ochrona podłogi i ścian bocznych przestrzeni ładunkowych samochodów ciężarowych, VAN'ów, pick-up'ów, busów (podłóg i luków bagażowych), naczep/przyczep (np. wanien do przewozu soli), cystern i maszyn rolniczych. Chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi od przewożonych ładunków (palet, mat. budowlanych, ładunków sypkich, kamieni, ziemi, soli itd.). Powłoka LINE-X jest wytrzymalsza od płyt tradycyjnych (sklejka), zabezpiecza dokładnie całą powierzchnię (bez szczelin i spoin) dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości a dzięki niewielkiej grubości (do 3mm) nie ogranicza przestrzeni ładunkowej. LINE-X może być stosowana do żywności i wody pitnej (atest PZH).

  • Ochrona elementów karoserii i podwozi samochodów przed korozją, solą, uderzeniami kamieni, rysami, lekkimi wgnieceniami. LINE-X dostępna jest w szerokiej palecie kolorów.

  • Powłoka LINE-X doskonale sprawdza się w budownictwie jako hydroizolacja lub antykorozja: ścian, dachów, schodów, tarasów, parkingów, podjazdów, basenów, konstrukcji stalowych lub betonowych, zbiorników i oczek wodnych.

  • LINE-X może być stosowany jako materiał konstrukcyjny wzmacniający i uszczelniający.

 

ZADZWOŃ TERAZ 665-057-058

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©  Savepol Poliuretany Sp. z o.o.

 

Zabezpieczenia infrastruktury przemysłowej - Jakość - Profesjonalizm - Doświadczenie